Úvodní » Aktuality » VariWork Classic, jednoduchý stůl, který si sestaví každý sám


VariWork Classic, jednoduchý stůl, který si sestaví každý sám

16.11.
2017

 

VariWork již svým názvem evokuje určení stolů pro výrobní prostory, případně zkušebny, nebo servisní pracoviště. Tyto soly mohou velmi dobře splnit i požadavky na školní učebny. Zásadní výhodou je jednoduchá montáž s minimem nářadí a plynulá výšková nastavitelnost v širokém rozpětí hodnot. Součástí stolu je i napájecí lišta s jističem a zásuvkami. Dle modifikace může stůl obsahovat police, LED svítidlo, napájecí lištu s třífázovou zásuvkou, zásuvkový kontejner a další prvky.

VariWork Classic, základ stolu VariWork Classic, základ stolu
VariWork Classic, čelní pohled na stůl s mininástavbou s třífázovým rozvodem. VariWork Classic, čelní pohled na stůl s mininástavbou s třífázovým rozvodem.
VariWork Classic, pohled na stůl s třífázovou mininástavbou. VariWork Classic, pohled na stůl s třífázovou mininástavbou.
VariWork Classic, detailní pohled na napájecí lištu s jitičem a spínačem osvatlení. VariWork Classic, detailní pohled na napájecí lištu s jitičem a spínačem osvatlení.
VariWork Classic, základ stolu s nástavbou v podobě dvou polic a zásuvkové lišty s jističem a LED svítidlem pod policí. VariWork Classic, základ stolu s nástavbou v podobě dvou polic a zásuvkové lišty s jističem a LED svítidlem pod policí.

»zpět do archivu novinek